Zanessa Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanessa Fan Club

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

***ZANESSA***

2 posters
YazarMesaj
Rabia_Zanessa
Co-Admin
Co-Admin

<b><font color=purple>Ruh Halin : ***ZANESSA*** 89cf2caad49db5f68a96494ik4
<b><font color=orange>Takımın : ***ZANESSA*** 1914cq5fz6
<b><font color=fushcia>Vanessa-Zac : ***ZANESSA*** 1121ur1
<b><font color=blue>Hayvanın : ***ZANESSA*** Kusak9
<b><font color=green>Yoklama : ***ZANESSA*** 15627410qw8
<b><font color=deeppink>Rep Puanı :
***ZANESSA*** Left_bar_bleue0 / 1000 / 100***ZANESSA*** Right_bar_bleue

<b><font color=limegreen>Emek Hırsızlı : ***ZANESSA*** Hirsiz10ts2

***ZANESSA*** Empty
MesajKonu: ***ZANESSA***   ***ZANESSA*** Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 1:50 pm

KARAKTERLER
KIZLAR
***ZANESSA*** Vanessan
VANESSA=İyi kalpli ve çok zeki biri.Boşandıkları için ailesinden nefret ediyor.En yakın arkadaşları Ashley ve Mıley (Zac ile sevgili olucak)Ama daha tanışmadılar.
***ZANESSA*** Ashleyv
ASHLEY=İyi ve zeki biri.En yakın arkadaşı Vanessa ve Mıley(Lucas'a aşık)
***ZANESSA*** Mley
MILEY=O da çok iy biri.(Corbin'e aşık)
***ZANESSA*** Demiy
DEMİ=Zac'in kardeşi (Joe aşık)
***ZANESSA*** Selenaad
SELENA=Çok kötü biri.Kötü olduğu kadar da Zac'i Vanessa'ya kaptırmaya da hiç niyeti yok.

ERKEKLER

***ZANESSA*** Zackdt
ZAC=Müdürün oğlu ama bu konuda hava atan biri değil.Hatta hava atmaktan ve atanlardan hiç hoşlanmayan biri.En yakın arkadaşları Corbin,Joe ve Lucas.(Vanessa ile sevgili olucak)
***ZANESSA*** 23294735
LUCAS=Aslında iyi biri ama başkalarını ortalık yerde rezil etmeyi çok seviyor.(Ashley'e deli gibi aşık)
***ZANESSA*** Corbin
CORBİN=O da Lucas gibi iyi biri ama başkalarını rezil etmekten hoşlanıyor.En yakın arkadaşları Zac,Joe ve Lucas.(Mıley'e aşık)
***ZANESSA*** Joejonasq
JOE=İyi kalpli ama bazen çok sakarlıklar yapan biri.(Demi'ye aşık)
***ZANESSA*** Chacecrawfords
CHACE=Vanessa'nın eski sevgilisi.

1.BÖLÜM
(Vanessa'nın odası)
.Telefonu çalar...Büyük bir telaşla uykudan kalkıp telefonu açar.
Arayan Mıley'dir.
VANESSA=Alo
MILEY=Alo.Daha uyuyormusun uykucu...
VANESSA=Dalga geçme kızım uyanamadım.Şimdi kalkarım merak etme.
MILEY=Tamam bende Ashley hanımı alayım bari.Sen kapıya in.
VANESSA=Tamam
Telefonu kapar.
Ve biraz sonra kapı çalar.
MILEY=Sonunda...
VANESSA=Ne yapayım kızım ancak hazırlandım.
MILEY=Tamam tamam hadi yürü.
VANESSA=Ohh.Ashley hanım günaydın yok mu?
ASHLEY=Günaydın Vanessa oldu mu?
VANESSA=Hıı!Şöyle sana da günaydın.
MILEY=Eee artık okula gitsek diyorum.Ne dersiniz?
ASHLEY=Yürü hadi yürü.
.Vanessa'nın okulu ayrı olduğu için o önceden gelmiştir ve kızlardan ayrılmıştır.
(Vanessa'nın okulu)
.Öğlen arası okul birden boşaltılmaya başlanır.Çünkü okulun vergileri ödenmemiştir.
Ve bütün okul dışarıda kalmıştır.Vanessa'nın aileside Vanessa'nın artık Ashley'nin ve Mıley'in okulunda okumasına karar vermişlerdir.
(Ashley'nin ve Mıley'nin okulu)
.Koridorda yürürken önleride Vanessa'yı gören Ashley ve Mıley çok şaşırmıştır.Ve tek şaşıranda onlar değildir.Zac de Vanessa'yı gördüğü anda ona aşık olmuştur.
ASHLEY=Vanessa senin burda ne işin var?
VANESSA=Şey...okulumuz kapandı ve annem ile babamda artık benim burda okumamı istiyorlar.Yani artık hergününüzü benimle geçireceksiniz.
ASHLEY=Ne güzel işte hep beraber olabileceğiz artık.
.Okul bitmiştir ve herkes evlerine dağılmıştır.Corbin ve Lucas'ta Zac'in evine gitmişlerdir.Ve bütün gün Zac'in ağzından tek bir söz çıkmamıştır.Çünkü Vanessa va Zac aynı sınıftadırlar ve Zac'de bütün tenefüslerde ve derslerde onu izlemiştir.Aslında Vanessa'da Zac'i ilk gördüğü anda ona aşık olmuştur.Ama ne Zac'in ne de Vanessa'nın birbirlerini sevdiklerinden haberleri yoktur.Ve artık yan yana oturuyorlardır.Çünkü sınıfta tek boş yer Zac'in yanıdır.
.Sabah olmuştur ve Zac okula gitmek için hazırlanıyordur.Aslında Zac okula giderken hiç bu kadar heyecanlanmamıştır.Çünkü Vanessa'yı görebileceği için çok heyecanlıdır.
(Okul)
ZAC=Günaydın arkadaşlar.
CORBİN-LUCAS=Günaydın Zac
LUCAS=Sonunda gelebildin.
ZAC=Geldim ya işte.
CORBİN=Hadi. kavga etmeyi bırakında derse girelim.
ZAC=Tamam hadi gidelim.
.Zac.sınıfın kapısından girer girmez donup kalır.Çünkü sınıfa girdiği anda Vanessa'yı görmüştür va sanki büyülenmiş gibi olmuştur.Vanessa'ya ve arkadaşlarına Vanessa!ya baktığını belli etmeden yerine oturmuştur.O anda Vanessa'da yanına oturur.
VANESSA=Günaydın Z...Za...
ZAC=Adım Zac.Ve sana da günaydın.
VANESSA=Özür dilerim biraz unutkanımdır.
ZAC=Önemli değil.
.O anda Zac Vanessa'nın gözlerine bakmıştır.Ve sessiz düşündüğünü sansa da dışından düşünüyordur.
ZAC=Gözlerin çok güzel.
VANESSA=Teşekkür ederim.
.Dediği anda Zac utancından yerin dibine girmiştir.Ve Zac'in bu sözlerini duyan tek kişi Vanessa değildir.Zac'in sözlerini bütün sınıf duymuştur.Zac'in bunu farkettiğinde artık çok geçtir.O anda Zac büyük bir hızla sınıftan çıkar.Koşarken kardeşine rastlar.Ama söylediği hiç bir şeyi dinlemeden oradan uzaklaşır.
DEMİ=Abi nereye gidiyorsun.Abiiii
.Ona durumu Zac'in arkasından koşan Lucas anlatır.
.Zac ise erkekler tuvaletinde üzgünce oturuyordur.Ve yanına Joe gelir.
JOE=Ne oldu Zac
ZAC=Hiç... Hiç bir şey yok.Sadece biraz yalnız kalmak istedim.
JOE=Sınıfta olanlar yüzünden mi?
ZAC=Sanane Joe.Lütfen kendi işine bakar mısın?
JOE=Tamam ya ne kızıyorsun?
ZAC=Sende benim işlerime karışma.Bir daha kine böyle kurtulamassın.der
.Zac tuvaletten çıkıp ders başlayacağı için sınıfa gitmiştir.Ama gittiğine pişman olmuştur.Çünkü onu gören herkes gülmeye başlamıştır.Gülmeyen sadece yedi kişi vardır.Bunlar da Zac,Vanessa,Ashley,Lucas,Corbin,Joe ve Mıley'den başkası değildir.Zac tam dönüp geri gideceği sırada önünde Vanessa'yı görür.
VANESSA=Zac bak onlara aldırma.Onların ne düşündüklerini boşver.Ve yerine geçsen iyi olur.Öğretmen şimdi gelir.
.Vanessa tam gideceği sırada Zac onu durdurur.
ZAC=Vanessa teşekkür ederim.
VANESSA=Ne yaptım ki ben?
ZAC=Eğer sen olmasaydın ben bir daha bu sınıfa adımımı bile atamazdım.Gerçekten teşekkür ederim.
VANESSA=Önemi yok.Ama artık sırama geçmek istiyorum.
ZAC=Vanessa bir dakika durabilir misin?Sana birşey söylemem lazım.
VANESSA=Söyle o zaman Zac.
ZAC=Belki sana bunları söyledikten sonra herkes benimle dalga geçebilir, ama bu umrumda değil.Söylemek istediğim şey Vanessa sen bu okula geldiğinden beri sana deliler gibi aşığım.Seni düşünmeden bir saniyem geçmiyor.Seni ilk gördüğümde asıl yaşamın seninle olduğunu anladım Vanessa.
.Bunları söylediği anda Vanessa ağlayarak oradan uzaklaşır.Zac ise onun peşinden gidiyordur.Vanessa'yı okulun merdivenlerinde ağlayarak bulur ve hemen onun yanına gider.
VANESSA=Özür dilerim Zac.
ZAC=Nede özür diliyorsun ki, asıl özür dileyecek olan biri varsa o da benim.Bence bundan sonra konuşmasak daha iyi olur.Hem senin için, hem de benim için.Yani seni unutmam gerek.
VANESSA=Zac şey...ben...ben..aslında bende seni gördüğümden beri garip şeyler hissediyorum.Ama bunun aşk mı yoksa başka bir şey mi olduğunu bilmiyorum.Ama senin yanında olmak gerçekten çok güzel.Yani artık birbirimizle konuşmamamız beni gerçekten üzer.
ZAC=Vanessa madem sen de bana karşı bir şeyler hissediyorsun.O zaman benimle çıkar mısın Vanessa?
VANESSA=Aslında bu biraz ani oldu ama evet Zac seninle çıkarım.
.O anda arkalarından büyük bir alkış sesi duyulur.Arkalarını döndüklerinde bütün sınıf onları alkışlıyordur.
.Vanessa ve Zac'in çok mutlu bir ilişkileri vardır.Ama bu bir gün içinde biraz da olsa kötüleşir.Çünkü sınıfa yeni bir kız gelmiştir.Evet bu kişi Selena.Müdür Selena ile birlikte Zac ve Vanessa'nın ders gördüğü sınıfa gider.
(Kapı çalınır)
ÖĞRETMEN=Girin.Buyrun müdür bey.
MÜDÜR=Evet çocuklar sınıfımıza yeni bir öğrenci daha katıldı.Adı Selena.Onunla iyi arkadaş olucağınızdan eminim.
ÖĞRETMEN=Tşekkür ederiz Müdür bey.
.O anda Zac başını çevirir.Ve büyük bir şaşkınlığa uğrar.
VANESSA=Ne oldu Zac?
ZAC=Bu bu olamaz.Rüya bu demi.Yok yok kesin rüya olamaz, imkansız böyle bir şey.
VANESSA=Zac ne oldu söyler misin lütfen.Endişeleniyorum bak.
ZAC=Hayatım ben ilkokulu ve ortaokulu o kızla okudum ve hiç iyi biri değil.Hem beni de seviyor.
VANESSA=Belki artık sevmiyordur.Nerden bilebileceksin ki.
ZAC=Hiç sanmam bence beni hala seviyor.Önceki okulumdan ayrılırken bana seni asla unutmayacağım diye bütün okulun ortasında bağırdı.
.Dediğinede pişman oldu ama artık çok geçti.Selena Zac'in yanına gelmiş onunla konuşmaya başlamıştı bile
SELENA=Naber Zac.
ZAC=İyidir Selena.Sen napıyorsun?
SELENA=Sağol bende iyiyim bitanem.
VANESSA=Merhaba Selena ben Vanessa.Zac'in sevgilisi Vanessa.
SELENA=Öyle mi?Ne zamandan beri sevgilisiniz?
VANESSA=Bu seni hiç ilgilendirmiyor.
.Dediği anda zil çalar.Öğretmen sınıftan çıkar ve Vanessa Zac'in yanağına bir öpücük kondurur.O anda kapıdan biri girer.Bu kişinin gelmesi hiç iyi olmamıştır.Özelliklede Vanessa için.Bu gelen kişi Chace'dir.Aslında o Vanessa'yı gördüğüne çok sevinmiştir.Çünkü hala onu seviyordur.Ama Vanessa'yı Zac'i öperken gördüğü için çok üzülmüştür.Vanessa belki Chace görmmiştir diye kendini gizlemeye çalışır ama artık çok geçtir.Chace Vanessa'yı çoktan görmüştür.Vanessa Chace ile konuşmamak için dışarıya gitmeye karar vermiştir.
VANESSA=Zac hadi dışarı çıkalım aşkım
ZAC=Tmam hadi çıkalım aşkım
.Tam kapıdan çıkacakları anda Chace Zac va Vanessa'nın önüne geçer.
CHACE=Vanessa galiba beni gördüğüne pek sevinmedin
VANESSA=Aaa nerden bildin?
CHACE=Bunu bilmek hiç de zor değil.Kendine aynada bakarsan yüz ifadenden anlayabilirsin
ZAC=Hey hey bir dakika durur musunuz?Ne oluyo ya?Vanessa sen bu oğlanı nerden biliyorsun.
VANESSA=Boşver aşkım.Hadi gidelim.
CHACE=Ooo yerimi hemen doldurmussun bakıyorumda.
VANESSA=Doğru söylüyorsun o senin yerini doldurdu.Hemde de fazlasıyla.Hem onu daha çok seviyorum.Yani senden bile daha çok.
CHACE=Beni kıskandırmaya çalışma Vanessa.Biz bu numaraları çok gördük.Korkma yakında bana geri dönersin.
ZAC=Orda dur tamam mı?Senin kim olduğunu bilmiyorum ama bir daha böyle birşey söylersen seni doğduğuna pişman ederim.VANESSA=Yeter!yeter tamam mı?Peşimi bırak artık.Seninle ilşkimiz çok küçükken başlamıştı ama bitti.Anladın mı bitti.Ben Zac'i seviyorum artık.Seni değil.Bunu iyice kafana sok.
ZAC=Vanessa aşkım biraz rahatla tamam mı?
VANESSA=Zac lütfen beni buradan götürür müsün?
ZAC=Tamam.Hadi gidelim aşkım.
.Zac ve Vanessa dışarı çıkıp,biraz rahatlamıştır.
.Tam Zac Vanessa'nın gözlerine bakar.Dudaklarının arasında yarım santimden bile daha az bir boşluk kalır.Zac Vanessa'yı kendini çeker ve Corbin gelir.
CORBİN=Zac vanessa hadi sınıfa öğretmen girmek üzere.Aaa pardon yaa!
ZAC=Tam zamanında geldin ayni Corbin.
VANESSA=Hadi Zac.Öğretmen girecek.
ZAC=Gidelim bari
CORBİN=Ehh zahmet olucak ama
ZAC=Ne zahmeti canım
VANESSA=Hadi çabuk olun biraz kaplumbağalar
ZAC=Sen kime dedin kaplumbağa diye ha
VANESSA=Sana dedin ne olmuş?
ZAC=Ne olduğunu göstericem ben sanaküçük hanım
VANESSA=Çok korktum
ZAC=Korksan iyi edersin
.Zac birden Vanessa'yı kovalamaya başlar.Corbin ise arkalarından hızlı adınlarla ilerliyordur.Vanessa kendini sınıfa zor atmıştır.Ama sınıfa girer girmez Zac Vanessa'yı yakalamıştır.
ASHLEY=Sonunda gelebildiniz?
VANESSA=Biraz havaalalım diye dışarı çıkmıştık canım
ASHLEY=Her neyse şimdi boşverin hava almayı falan ilk iki ders boş.Öğretmenin işi varmış.Bizde sinemaya gitmeye karar verdik ne dersiniz?
VANESSA=Aslında iyi olur.Biraz kafamız dağılır.Ne dersin Zac
ZAC=Olur ama korku filmi olucak
VANESSA=Hayır olmaz
ZAC=Ne olmaz bitanem
VANESSA=Korku filmine gidemeyiz
ZAC=Neden ama bitanem
VANESSA=Olmaz işte Zac
MILEY=Evet evet kesinlikle olmaz
LUCAS=Niye ya Ne güzel gidecektik işte korku filmine
CORBİN=Ya hem niye gidemiyoruz.Söylesenize.
ASHLEY=Ya Vanessa kor...
VANESSA=Sakın Ashley söylemeni istemiyorum.
MILEY=Vanessa bence unutmalısın artık o günü.Geçmişte kaldı artık.
VANESSA=Benim için geçmiş değil ama.Hala atlatamadım o günü.
ZAC=Vanessa hayatım sen korku filmlerinden korkmuyorsun demi?
ASHLEY=Vanessa daha fazla saklayamassın.Söyle hadi.
VANESSA=O günü anmak istemiyorum ama.
MILEY=Bitanem o gün çok geride kaldı.Unut artık o günü.
LUCAS=Ama önce dediğiniz o günü bize açıklayabilirmisiniz?
CORBİN=Evet ya meraktan çatladık.
CHACE=Ben size açıklayayım.Vanessa korku filmlerinden çok korkuyor.Çünkü korku filmi izlediği o gece bir rüya görmüş.Ve bu rüya hayatında gördüğü en korkunç rüyaymış.O yüzden korku filmlerini sevmiyor ve izlemek istemiyor.
VANESSA=Chace bu seni ilgilendirmez.Sana fikrini soran olmadı.
SELENA=Eee Zac bana tercih ettiğin kız bu muydu yani.Bakıyorum da korkağın teki çıktı.
ZAC=Senin gibi civcivden korkmuyor ya.Yolda civciv var diye 1 kilometre yürüdüğün günü unuttun galiba.
SELENA=Vanessa sana birşey söyleyeyimmi.Bence Zac'den hemen ayrıl zira sen ayrılmassan bile Zac seni iki haftaya kalmaz bırakır.Onun tek derdi boş kalmamak.Ehh ben geldiğime göre beni de kıskandırmak eklendi yani seninle sadece bu iki nedenden dolayı çıkıyor.
ZAC=Sen varya...
VANESSA=Zac dur.Buna değmez.Sana gelince Selena hiç kimse sana fikrini sormadı.Bizim ilişkimiz seni ilgilendirmez.bEN zAC'İ HAYATIMDA HİÇ KİMSEYİ SEVMEDİĞİM KADAR ÇOK SEVİYORUM.
zac=eHH bende Vanessa'yı herşeyden çok sevdiğime göre
VANESSA=Bizi hiç kimse ayıramaz.Sen bile.Çünkü hiçbirinizin buna gücü yetmez.
SELENA=Görüşüceğiz.Yetr mi? Yetmez mi?
VANESSA=Bak kızım sana tek birşey söyleyeceğim bunu asla unutma tamam mı?
SELENA=Söyleyeceğin şeye bağlı.
VANESSA=Eğer bizi ayırmaya kalkarsan veya bizimle uğraşırsan bu önündeki sinirli kız varya şeytandan beter olur.İnan bana
SELENA=Ahh gerçekten mi?Sen bana hiç birşey yapamazsın
VANESSA=Kızım bak sinirlendirme beni.Gerçekten seni burda öldürebilirim tamam mı?Ben Zac'i seviyorum.Ne bu sevgiyi Ne de Zac'i elimden hiç kimse alamaz.Buna asla izin vermem
SELENA=Eğer sen Zac'den ayrılmassan burda gerçekten çok kötü şeyler olucak.
ZAC=Vanessa bırak şunu gideim hadi.
SELeNA=Zac hayatım bu sefer ki ilişkin kaç gün sürer.vanessa'ya söylede o güne kadar kendini ayarlasın
ZAC=Ne zamana kadar sürecek biliyor musun Selena.Sonsuza kadar sonzusa kadar sürecek bu ilişki.Vanessa'yı kimse alamaz benden.Bunu şu kalın kafana iyice yerleştirsen çok iyi olucak.Ben onun kahverengi ışıldayan gözlerine baktığım sürece bu ilşki devam edicek.
SELENA=Tabi tabi kesin o kadar sürecektir.Yarına kalmaz gelip bana ''Beni affet sevgilim.Seni çok seviyorum'' demede.
ZAC=Ancak rüyanda görürsün o günü.
VANESSA=Zac hadi gidelim
ZAC=Tamam aşkım.Sen gidelim diyorsan gidelim
.Zac ve Vanessa Selena ve Chace'nin gelişine çok üzülmüşlerdir.Ama bunu belli etmemeye uğraşıyorlardır.Sinemada bilet almak için bilet alınan yere gitmişlerdir.Zac ve Vanessa gitmedikleri için yalnız kalmışlardır.Bu sessizliği bozan ilk kişi Vanessa'dır.
VANESSA=Benim hakkımda söylediklerin çok güzeldi.
ZAC=Ve hepsi gerçekti.Gerçektende seni herşeyden çok seviyorum.Ve orda senin söylediğin sözler de çok güzeldi.
VANESSA=Onların hepsi de gerçekti.
ZAC=Vanessa aslında biraz kötü oldu.Yani Chace ve Selena'nın gelmesi.Ben Selena'yı tanıyorsam bize bu sene rahat yok.
VANESSA=Ama biz bunun üstünden gelebiliriz.
ZAC=Nasıl yani?
VANESSA=Bak Zac ben hayatımda bir kişiye aşık oldum ve o kişi sensin.Ve hep öyle kalmasını istiyorum.Çünkü gerçekten seni çok seviyorum.
.Bir süre sonra elinde cipsi,kola,mısır ile birlikte LucasiAshley,Corbin,Mıley,Joe ve Demi gelir.
JOE=Hadi gidelim film başlamak üzere.
ZAC=Hadi aşkım.
VANESSA=Tamam geliyorum.
CORBİN=Siz gidin ben geliyorum.
.O anda Mıley'nin kolundan tutar.
'HzL
Admin
 Admin
'HzL

Kadın
<b><font color=purple>Ruh Halin : ***ZANESSA*** 6gevezebt51sa51zh3fx6
<b><font color=orange>Takımın : ***ZANESSA*** 1918rq1kl2
<b><font color=fushcia>Vanessa-Zac : ***ZANESSA*** Hsm314zk2
<b><font color=blue>Hayvanın : ***ZANESSA*** Kokarcake3
***ZANESSA*** Left_bar_bleue100 / 100100 / 100***ZANESSA*** Right_bar_bleue

***ZANESSA*** Empty
MesajKonu: Geri: ***ZANESSA***   ***ZANESSA*** Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 6:38 pm

Çok güzel (:
http://zanessafan.forummum.com
Rabia_Zanessa
Co-Admin
Co-Admin

<b><font color=purple>Ruh Halin : ***ZANESSA*** 89cf2caad49db5f68a96494ik4
<b><font color=orange>Takımın : ***ZANESSA*** 1914cq5fz6
<b><font color=fushcia>Vanessa-Zac : ***ZANESSA*** 1121ur1
<b><font color=blue>Hayvanın : ***ZANESSA*** Kusak9
***ZANESSA*** Left_bar_bleue0 / 1000 / 100***ZANESSA*** Right_bar_bleue

***ZANESSA*** Empty
MesajKonu: Geri: ***ZANESSA***   ***ZANESSA*** Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 7:51 pm

Saol canım

***ZANESSA***
1 sayfadaki 1 sayfası