Zanessa Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanessa Fan Club

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!)

YazarMesaj
Joestic!
Moderatör
Moderatör
Joestic!

Kadın
<b><font color=purple>Ruh Halin : Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) 12seytaniuq01bp71xy2rj3
<b><font color=orange>Takımın : Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) 1915so0kw6
<b><font color=fushcia>Vanessa-Zac : Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Hsm314zk2
<b><font color=blue>Hayvanın : Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Balkwa3
<b><font color=green>Yoklama : Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) 15627410qw8
<b><font color=deeppink>Rep Puanı :
Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Right_bar_bleue

<b><font color=limegreen>Emek Hırsızlı : Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Hirsiz10ts2

Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Empty
MesajKonu: Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!)   Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Icon_minitimePaz Mart 29, 2009 9:39 pm

Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Papagan
Zemini seçmenin yollarından biri de Select/Color Range...
Aşağıdaki ayarlarla yeşil zemine tıkladım. Okeyledim.
Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Papagan-colorr
Save Selections... Sonuç, aşağıda gördüğünüz alfa kanalı...
Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Papagan-kanal
Yeni bir deneme... Bu kez seçilmeyen yerleri +damlalıkla seçmeye devam ediyorum ve invert (tersini seç)'i işaretliyorum... Sonuç daha başarılı...
Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Colorrange-11
Her zamanki işlemler.. Dışını sil, arkayı ya boş bırak ya istediğini koy

Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!) Papagan-son2

Color Range Tekniği ile Arkaplan Temizleme (alıntı!)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-